Wzornictwo

Firma Tulikivi może pochwalić się bogatym portfolio, które obejmuje wzory zarówno do tradycyjnych jak i nowoczesnych wnętrz, których charakter zostanie zachowany.

Rodzina kominków Tulikivi składa się z modeli o nowoczesnych liniach oraz z wielu tradycyjnych, ponadczasowych wzorów. Bez względu na to, czy lubisz rozkoszować się ciepłem czy tylko patrzeć na płonący ogień, znajdziesz odpowiednie dla siebie rozwiązanie. Niezależnie od tego jaki masz gust jeśli chodzi o wnętrza, albo w jakim domu mieszkasz, z łatwością dopasujesz coś dla siebie z  naszej oferty.

Technologia wewnątrz

Nasze piece nie tylko ładnie wyglądają, ale ich wnętrza są pełne innowacji technicznych. Modułowa konstrukcja wyrobów pozwala na montaż dodatkowych ławek albo półek w niektórych modułach. Możesz również zaprojektować swój własny kominek, który spełni indywidualne wymagania.

Drzwiczki

Kominki Tulikivi posiadają piękne, trwałe drzwiczki wykonane z solidnego żeliwa z ognioodporną ceramiczną szybą. Wykorzystuje się w nich opatentowany system przepływu powietrza zapewniający czyste spalanie i utrzymanie szybki w czystości. Drzwiczki Tulikivi otwierają się i zamykają płynnie i cicho. Wysokie i szerokie szklane drzwi tworzą ciepły klimat.