Elementy elektryczne

Kominki Tulikivi można ogrzewać elektrycznie. Wszechstronność kominka można zwiększyć, instalując dodatkowe elementy w kanałach grzewczych. Jest to możliwe w niemal wszystkich modelach Tulikivi.


Korzystając z tych elementów, możliwe jest wykorzystanie prądu w okresach niższych taryf. Ciepło można magazynować w nocy, kiedy prąd jest tańszy, by wykorzystać je w ciągu dnia. Możesz też ogrzewać kominek elektrycznie, kiedy dom jest pusty, lub kiedy brakuje czasu na zastosowanie drewna. Przyjemne, miękkie ciepło emitowane przez kominki Tulikivi jest zawsze do Twojej dyspozycji.
Ogrzewanie przy użyciu energii elektrycznej świetnie współpracuje z ogrzewaniem na bazie spalania drewna. Kominek można nagrzać drewnem opałowym, prądem lub oboma źródłami energii jednocześnie. Czyż to nie wygodne?
Ten symbol wskazuje, że w kominku można zainstalować elementy elektryczne. Uwaga! Elementy elektryczne najłatwiej instaluje się w trakcie montażu kompletnego kominka. Tylko autoryzowany instalator Tulikivi może wykonać podłączenia wewnątrz kominka.